На київському інвестфорумі вперше презентують
туристичні проекти міста
«Туристична сфера міста як об'єкт інвестицій та фактор їх зростання» - тема однієї із панельних дискусій, яка відбудеться 5 жовтня у рамках Київського інвестиційного форуму.

Під час роботи у секціях планується презентація наступних туристичних проектів: «Поділ – старе місто в новому обличчі», «Київські острови - зона розваг та відпочинку», «Конвеншн бюро як сервіс для розвитку бізнес туризму».

Окрема панельная дискусія та секції будуть присвячені таким питанням, як пріоритети інвестиційної політики у контексті розвитку економіки міста, розвиток кіноіндустрії, інновації та новітні технології в інвестиційній сфері.

Спікери форуму:

  • київський міський голова В.Кличко;
  • перший віце-прем΄єр - Міністр економіки С.Кубів/секретар Національного інвестиційної ради Б.Ложкін;
  • представники Київської міської державної адміністрації та профільних департаментів;
  • директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій Д.Білак;
  • представники міжнародних фондів та організацій (ЄБРР, USAID, IFC, NEFCO);
  • представники Всесвітньої туристичної організації (UNWTO), IAAPA (Міжнародна Асоціація розважальних парків і атракціонів); Міжнародної Асоціації Кінопродюсерів (FIAPF), FILM/UA, Держкіно; Європейської асоціації бізнес туризму; Конвеншн бюро європейських міст (Франкфурт-на-Майні, Барселона), Європейської асоціації готельєрів, Асоціації ділового туризму України, тощо.

До участі у форумі також запрошені вітчизняні інвестори, іноземні посольства, представники ринку туристичної сфери Києва та інших міст (регіонів), у тому числі Лондона, Гданська, Франкфурту, Барселони, Парижу, Тель-Авіву.

Переглянути Програму Форуму
Made on
Tilda